Alanya Transfer

Alanya Transfer

Alanya ilçesi Antalya iline bağlı en köklü turizm bölgelerinin başında gelmektedir. Alanya, özellikle Alman, Rus, İskandinav ve Türk turistler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Alanya’da bulunan Alanya Kızıl Kule, Alanya Kalesi, Damlataş mağarası, Kleopatra plajı, İncekum plajı, Dimçayı gibi tüm turistler tarafından ziyaret edilen mimari ve kültürel varlıkları ile zengindir. Alanya ve kendisine bağlı küçük ve orta çaplı beldelerinin tamamı turizm potansiyeliyle zengindir. Okurcalar, İncekum, Avsallar, Türkler, Payallar, Konaklı Alanya merkezine bağlı 5 ve 4 yıldızlı otellerden oluşan en başlıca beldeleridir.

Alanya Transfer çözümlerinizi firmamızın filosunda bulunan yüksek model araçlar ile gerçekleştiriyoruz. Antalya havalimanından Alanya’da konaklama yapacağınız noktaya kadar ulaşım hizmetlerinizi karşılamaya talibiz. Dilerseniz dönüş transferlerinizi de bizimle organize ederek mükemmel bir hizmet alabilirsiniz.

Alanya’ya en yakın iki diğer ilçe ise Gazipaşa ve Manavgat’tır. Son yıllarda Gazipaşa’ya yapılan havalimanı Alanya şehir merkezine 30 km mesafe de olup bölgeyi cazibe merkezi haline getirmiştir. Gazipaşa havalimanına uçak seferleri çok sık yapılmadığı için Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya ulaşım noktasında Alanya VIP Transfer hizmetleri şirketimiz tarafından en uygun fiyatlarla tarafınıza sunulmaktadır.

Alanya VIP Transfer

Antalya havalimanı Alanya transfer firması olarak bugüne dek taşıdığımız binlerce yolcunun kalbini kazandık. Bizi eş ve dostlarına tavsiye eden binlerce misafirimizin gösterdiği ilgi sayesinde Alanya Antalya transfer hizmetlerini olabildiğince eksiksiz yerine getirdik! Bizimle seyahat eden tüm yolcularımıza benzersiz fiyat teklifleri ve mükemmel deneyim yaşatma fırsatı bulduk.

Antalya transfer Alanya denince akla ilk gelen Dora Transfer olmak için büyük çaba sarf ederek ekibimizi eğitimler ile sürekli bilinçlendirerek tüm misafirlerimizin memnun olmasını sağladık. Alanya şehir merkezi ve beldelerine ekonomik, vip, konforlu ulaşım konusunda her zaman en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Antalya şehir merkezinden Alanya Kalesi, Alanya Müzesi, Alanya Kızıl Kule, Alanya Dimçayı, Alanya Kleopatra plajına gitmek ve görmek isteyen yerli ve yabancı bir çok turist bizi tercih etti.

Sizlerde eşsiz kampanyalarımızdan faydalanmak için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Tüm hizmetlerin en iyisini en iyi fiyata alın.

Dilediğiniz yere gitmenin en iyi yolu!